Meie Hauakivide ja hauaplaatide dekoratsioonid

Iga hauakivi räägib lugu. Meie juures on iga disainiprotsess kui peatükk raamatus, mis räägib austuse, armastuse ja mälestuse loo. Me mõistame, et hauakivi valimine on sügavalt isiklik otsus, mis nõuab aega ja kaalutlust. Seetõttu pakume personaalset nõustamist, et arutada teie vajadusi ja eelistusi, tagades, et lõpptulemus ületab teie ootusi.

Meie kujundajate meeskond töötab teiega koos, et luua kujundusi, mis mitte ainult ei kaunista hauakivi, vaid räägivad ka lugu. Kas soovite jäädvustada lahkunu kirge aednikuna, nende armastust merereiside vastu või lihtsalt edasi anda pere armastust läbi sümbolite ja kujundite, meie meeskond aitab teil luua mälestusmärgi, mis peegeldab neid erilisi jooni.

Lisaks pakume mitmesuguseid materjale ja viimistlusvõimalusi, et rõhutada teie valitud dekoore. Alates traditsioonilisest mustast graniidist kuni haruldaste marmoriliikideni, iga materjalivalik pakub unikaalseid omadusi ja ilu, mis võimendab teie valitud disaini.

Meie kohustus on pakkuda mitte ainult kvaliteetseid hauakive, vaid ka mälestusi, mis kestavad igavesti. AT Stone’is usume, et hauakivi on austuse ja mälestuse sümbol, mis peaks vastama nii teie emotsionaalsetele kui ka esteetilistele vajadustele.

Meie tasuta dekoratsioonivalikust saate vabalt valida, et kaunistada ja muuta oma hauakivi või -plaat isiklikumaks.

Hauakivi hind sisaldab tasuta dekoratsiooni hauakivi esiküljel koos valikulise töötlemisega meie standardvalikust. Eriefekte, nagu mattlõikega või varjulised osad, võib teha kõikidele graniidisortidele, välja arvatud helehallile.

Samuti võime luua isikliku motiivi, kui teil on foto või pilt, millest saame joonistada, teie enda kujunduse.

AT Stone pakub lisatasu eest ka erilist kujundust, milleks on intarsia.

Intarsiadekoorid luuakase graniidist või marmorist tükkide liimimisega kivisse puslena. Pärast seda poleeritakse kogu hauakivi ja itarsia on varjutatud sügavuse ja mõõtme poolest.

Dekoori valik:

  • Lilled
  • Loomad ja loodus
  • Vaba aeg ja muud sümbolid
  • Religioossed sümbolid

Lisaks traditsioonilistele valikutele pakume võimalust kombineerida erinevaid elemente, luues unikaalseid kujundusi, mis peegeldavad lahkunu isiksust ja elu. See võimaldab lähedastel väljendada austust ja mälestust erilisel viisil, muutes hauakivi ainulaadseks mälestusmärgiks.

Kasutades kaasaegseid graveerimistehnoloogiaid, suudame detailideni jäädvustada isegi kõige peenemad joonistused ja kujundused, tagades, et iga kaunistus on teostatud suurima hoolikuse ja täpsusega.

Olgu teie sooviks lihtne ja tagasihoidlik disain või keerukas ja detailirohke kunstiteos, AT Stone on siin, et aidata teil leida parim viis oma armastatud inimese mälestuse jäädvustamiseks.