Hauaplaadid

Hauaplaadid on hauatähis – kivist, pronksist või muust materjalist plaat matusepaiga kohal; keskajal ja varauusajal olid hauaplaadid peamiselt kirikute põrandates, alates 18. sajandi teisest poolest ka kalmistutel.

AT Stone OÜ valmistab juba matuse ajaks peamiselt ajutiseks kasutuseks mõeldud graniidist hauaplaate, mis oma väljapeetud välimusega on heaks alternatiiviks pakutavatele PVC-materjalist varmistatud nimeplaatidele. Graniidist hauaplaat peab hästi vastu ilmastikuoludele, nii on võimalik seda kasutada kuni hauakivi valmimiseni või pikemaltki. Hauaplaate valmistame graniidist, erinevates stiilides ja suurustes. Standardne matuseplaat on mõõtmetega 40x25cm ning valmistatud 3cm paksusest poleeritud graniidist, kuid teeme ka erimõõdulisi plaate. Hauaplaadi alusena on meie valikus terasest värvitud hauaplaadijalad, betoonist- ja poleeritud graniidist hauaplaadi alused. Pakume hauaplaate üle Eesti, peamiselt Tallinnas, Tartus ja Viljandis.

Meie eesmärgiks on eristuda võimalikult laia tootevaliku ning kõrge kvaliteedi poolest:

  • Meie kataloogis on 60 hauakivi baasmudelit
  • Meie laos kohapeal leiab alati umbes 200 hauakivi, -plaati, mille tarne tagame kahe nädala jooksul.
  • Pakume laia kivide valikut – kõiki maailmas eksisteerivaid graniiditüüpe
  • Eritellimusel valmistatavate hauakivide puhul puudub sisuliselt piirang kivi kujule
  • Meie pakutav hinnaskaala on võrreldes konkurentidega vägagi konkurentsivõimeline

AT stone OÜ esindab eestis Edurus AB -d  kellel kogemusi üle 20-ne aasta Rootsi turul, kuhu tarnitud üle 30 000 hauakivi. Kuna  Rootsis, antud valdkond on täpsemalt reguleeritud kui meil, siis seetõttu lähtume hauakivide, – plaatide tootmisel ja paigaldamisel Rootsi standarditest.

Oma valikute tegemisel saa abi meie Tellimise juhendist, vajuta SIIA.

Kui sul tekib vajadus ehitusmaterjalide järgi, palun vaata SIIA.