Kuidas tellida hauakivi?

Hauakivi valimine ja tellimine on lihtne protsess mille võib eraldada vaid mõneks eraldi sammuks.
Mudeli valimine või eskiisi kujundus

Valida meie toodete seast endale sobiv mudel ehk kivi kuju ja suurus. Graniidi tüübi ja pinnatöötluse saab eraldi valida, näidiskivid ei piira teie valikuid! Kui teile meie pakutavad kujud või skulptuurid ei sobi, siis on teil võimalus alati esitada meile pilt ja eeldatavad mõõdud kivile ja me pakume teile kujunduse omaltpoolt.

Hinna arvestame ruumala põhiselt. Erinevate mudelitega saab tutvuda tootekataloogis.

Graniidi valik ja pinnatöötlus

Pakkuda same kõiki maailmas eksisteerivaid graniite, kuid kindla hinna pakkumiseks oleme välja valinud mõned graniidi sordid teile valimiseks.

Lisaks on tarvis otsustada pinnatöötluse valik. Sõltuvalt ograniidi tüübist on ka selle värv erinev sõltuvalt töötlusest. Üldiselt võib öelda, et mida rohkem töödeldud, seda tugevamalt graniidi värv välja tuleb.

Erinevad graniidi sordid ning pinnatöötlused on allpool visuaalselt illustreeritud.

    

Teksti valimine ja kujundamine

  • Valida teksti töötlus – liivaprits või esiletoodud tähed haamerdatud taustal, liivapritsi puhul ka töötlus – antiikvalgega värvitud tähed, lakitud tähed, mustaks värvitud tähed või lehtkullaga kaetud tähed. Illustratiivsed näidised järgnevad.
  • Valida teksti font. Võimalik valida meie fontide seast või anda kindla fondi nimi mida soovida. Meie fontide valik allpool.
    (võta Eduruse kataloogist meie fondid. Panna nimedeks FONT 1 FONT 2 FONT 3 ja koeperida näidistena lehele).
  • Valida nime paigutus ja daatumide paigutus skeem.

Töötlus: liivaprits. Värvitud antiikvalgega.

Töötlus: liivaprits, kaetud kaitselakkiga.

Töötlus: liivaprits. Kaetud lehtkullaga.

Töötlus: haamerdus.

Paigutamise näidised

Kõrvaloleval pildil on võimalikud teksti paigutamise stiilid. Kui teil on teksti paigutamise osas muid mõtteid, siis palume seda täpsustada.

Ornamentide / skulptuuride / täidetud dekooride valimine

Näidistega saate tutvuda meie ornamentide ja dekooride kataloogis ja kindla huvi korral, kuidas miski välja näeb saame otsida pilte juba tehtud töödest teile näidisteks.

Kui olete oma eelistused meile edastanud, siis seejärel teeme teile esimese kujunduse 48 tunni jooksul. Misjärel saame teha vajalikke korrektuure või asuda tootmise juurde.

Kliendipoolne sisend on alati teretulnud kuid kui endal on kõigele sellele mõtlemine ja kujundamine liialt raske, ja ei ole oma otsuses täiesti kindel, siis kindlasti leiame teile sobiva kujunduse ka meie näidiste seast. Meie kataloogi näidise saadame välja soovi korral. Palun esitage päring ja saadame teile kataloogi PDFi meilile.

Kõikide küsimuste korral võtta ühendust telefoni teel ning aitame teid igati.